Isıtma Çözümleri

Her mevsim önemli bir yeri olan ısının ihtiyaçlarınızı karşılayacak biçime gelmesi için ısıtma çözümleri ile hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizi okul, alışveriş merkezi, hastane ya da binalar gibi hayatın her alanına sunmaktayız. Çağa ayak uydurarak ısıtma çözümlerimizi de geliştirmekte ve güncel, kaliteli hizmet vermekteyiz.

Klima Santrali ile Isıtma

Klima santrali ile ısıtma ortamdaki havanın değişimini sağlayarak havayı koşullandırma prensibi ile çalışır. Klima santralleri ile enerji tasarrufu elde edilebilir.

Radyant Sistem ile Isıtma

Radyant sistemi ile ısıtma maddeyi ısıtma yöntemi ile ısınma sağlar. Radyant ısıtma sistemleri genel olarak büyük alanlar için tercih edilir. Örneğin büyük restoranlarda ya da mağazalarda bu sistem kullanılır. Bu alanların ısıtılmasının zor olması bu alanlarda radyant sistemin kullanımına sebep olur.

Konvektör ile Isıtma

Konvektör ile ısıtma yöntemi genel olarak ev gibi kapalı yerlerde kullanılır. Bu sistem, soğuk havanın yükseltilerek ısıtılması prensibi ile çalışır. Konvektör ile ısıtma sistemi konforlu ve hızlı ısınmaya olanak sağlar.

Yerden Isıtma

Yerden ısıtma yere döşenmiş olan borulardan sıcak su aktarımının yapılması sistemiyle gerçekleşir. Yerden ısıtmanın, ısıtma dışında da pek çok artısı vardır. Yerden ısıtmalı sistem olan yerlerde tozlanma ya da böceklenme olmaz.

Fan-Coil ile Isıtma

İki farklı tipi bulunan fan-coil ile ısıtma sistemi genellikle hastane, alışveriş merkezi gibi büyük ve işletme tipi yerlerde kullanılır. Ayrıca fan-coil sistemi ile kışın sıcak yazın soğuk ortam yaratılabilir. Fan-coil ile havanın kalitesi de arttırılabilir.

Aparey ile Isıtma

Aparey ile ısıtma ekonomik bir ısıtma yöntemidir. Genellikle market, fabrika gibi büyük alanlarda kullanılır. Pratik bir ısıtma sistemidir.

Değişken Debili Klima ile Isıtma

Değişken debili klima ile ısıtma yöntemi ısı gereksiniminin yapının farklı alanlarında farklı derecelerde olduğu zaman kullanılır. Buna örnek olarak oteller verilebilir. Bu sistem ile yapının farklı mekânları farklı ısılarda tutulabilir.

Radyatör ile Isıtma

Radyatör ile ısıtma en sık kullanılan konforlu ısıtma yöntemlerinden biridir. Radyatör üstten sıcak su alma ve bu ısıyı aşağıya indirirken ortama yayma prensibi ile çalışır.

Firmamızın garantisi ile ihtiyacınız olan ısıtma çözümleri hizmetini vermekteyiz.