Arıtma Çözümleri

Gelişen teknoloji ile bilinçlenen modern dünyada sıkça tercih edilen arıtma çözümleri hizmetini vermekteyiz. Talep edilen doğrultuda sistemleri konutunuza ya da işletmenize kurmaktayız.

Klor Dozajlama

Klor dozajlama bir dezenfekte etme işlemidir. Klor dozajlama sistemi ile ekonomik ve kalıcı dezenfeksiyon sağlanabilir. Bu sistem klorun sisteme enjektesi ile çalışır. Bu enjekte otomatik sistemler tarafından gerçekleştirilir. Klorun sisteme enjektesi için pompalar kullanılır ve bu pompalar farklı çeşitlerde bulunur.

Ultraviyole Sterilizasyon

Hem kimyasaldan uzak hem de hızlı bir yöntem olan ultraviyole sterilizasyon tercih edilebilecek alanlar için tavsiye edilmektedir. Pek çok artısının olması ile ultraviyole sterilizasyon yöntemi günümüzde hastanelerden otellere çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Ultraviyole izolasyon bakteri, virüs gibi yüzeydeki istenmeyen canlıları UV ışınları ile öldürür.

Yumuşatma Sistemleri

Yumuşatma sistemleri suyun sertliğini gidermek adına kullanılır. Sert su kaliteli olmaz. Bu nedenle suya uygulanan işlemlerle sudaki sertlik giderilir. Yumuşatma sistemleri suyun kalitesini arttıran sistemlerdir. Bu sistemler ayrıca kireçlenme probleminin de önüne geçer ve bu sorunu ortadan kaldırır. Bu sayede yumuşatma sistemleri kullanıcıları hem verimi arttırmakta hem de tasarruf etmektedir.

Filtreleme Sistemleri

Filtreleme sistemleri özellikle havalandırma alanında kullanılır. Bu sistemler ile hava zararlı maddelerden arındırılır ve temiz duruma getirilir. Filtreleme sistemleri özellikle zehirli hava atıkları oluşturan firmalar tarafından kullanılmaktadır. Sıkça kullanılan filtrelerden biri aktif karbon filtreleridir. Aktif karbon filtreleri, kullanım yoğunluğuna bağlı olarak vakti geldiğinde mutlaka değiştirilmelidir. Aktif karbon filtrelerindeki kapsül sayılarını arttırarak da değiştirme aralığını uzatmanız mümkündür.

Deniz Suyu Arıtması

Tuzlu su, insanların tüketimi için uygun bir seçenek değildir. Doğada bulunan suların da çok büyük çoğunluğu tuzludur. Bu suların tüketilebilir hale getirilmesi adına deniz suyu arıtması yapılmaktadır. Deniz suyu arıtması basınç ve membran teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilir. Bu teknoloji ile deniz suyunu içme suyu haline getirmek mümkün olmaktadır.

Dünya üzerinde çevre bilinci genel olarak her geçen gün artmaktadır. Bunun sonuçlarından biri de suyu idareli kullanma eylemidir. Doğa dostu bu eylem için atılacak ilk adımlardan biri olan arıtma çözümleri en kaliteli seçenekleri ile tarafımızdan sizlere sunulmaktadır.