Otomasyon ve Enerji Çözümleri

İhtiyaç duyulan alanlarda gerekli otomasyon ve enerji çözümleri çalışmalarını yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti ve verim odaklı çalışmamız ile kaliteden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Jet Fan Kontrol Sistemi

Jet fan kontrol sistemi genel olarak otopark ve tünel gibi alanlarda rastlanan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde otopark ve tünel gibi alanların hava kontrolü sağlanır. Jet fan kontrol sistemi can ve mal güvenliğini koruma amacı ile kullanılmaktadır. Buna örnek olarak olumsuz bir durumda ortamda oluşacak duman gibi zehirli gazları dışarıya atması verilebilir.

Kojenerasyon Sistemleri

Kojenerasyon sistemleri enerji kullanımındaki verimi arttırmak için tercih edilir. Bu sistem ile hayatın her alanında, her an kullanılan enerjiden tam verim alınmış olur. Kojenerasyon sistemleri ayrıca elektrik ve ısı üretir. Üretimin yanı sıra atık ısıları kullanarak da büyük oranda tasarruf sağlar.

Yangın Koruma Sistemleri

Yangın koruma sistemleri yangın felaketi karşısında kendiliğinden harekete geçen ve müdahalede bulunan otomatik sistemlerdir. Bu sistemlerin farklı söndürme seçenekleri bulunmaktadır. Yangın koruma sistemleri özellikle müdahalelerin hızının önemli olduğu okul, hastane gibi ortamlarda kullanılır. Bu sistemler sürekli olarak aktif halde, çalışabilir durumda olmalıdır.

Bina Otomasyon ve Otomatik Kontrol Sistemleri

Bina otomasyon ve otomatik kontrol sistemleri acil durumlara kendiliğinden müdahale eden sistemlerin gözetimi için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemler ile yalnızca acil durumlara müdahale eden mekanizmalar değil sensörlü olarak çalışan otomatikler de kontrol edilmektedir.

Fotovoltaik Uygulamalar

Fotovoltaik uygulamalar ile güneşten gelen enerji elektrik enerjisine dönüşür. Bu dönüşüm için uygun materyaller kullanılarak güneş enerjisi ile elektrik enerjisi sağlanır. Fotovoltaik uygulamalar hem doğa dostu, hem de ekonomik ve güvenlidir.

Güneş Enerjisi Sistemleri

Güneş enerjisi sistemleri ekonomik olmasının yanı sıra çevre dostu olmasıyla da tercih ve teşvik edilen sistemlerdir. Güneş enerjisi sistemlerini yalnızca büyük fabrikalar değil müstakil evler, küçük alanlar da kullanabilir.

Otomasyon ve enerji çözümleri günlük hayatı pratik ve konforlu hale getirmektedir. Otomasyon ve enerji çözümleri ile ilgili sistem gereksinimlerinizi taleplerinize uygun yanıtlar vererek karşılamaya devam etmekteyiz.