Endüstriyel Çözümler

Endüstriyel çözümler ile günlük hayatın yanı sıra işletmeler ve sanayi kuruluşları için de hizmet vermekteyiz.

Endüstriyel Doğal Gaz Tesisatı Sistemleri

Sanayi kuruluşlarında kullanılan endüstriyel doğal gaz tesisatı oldukça geniş çaplı ve büyük sistemlerdir. Endüstriyel doğal gaz tesisatı dikkatli ve özenli bir kurulum gerektirir. Çevresel faktörler dikkate alınarak kurulum yapılmalıdır. Ayrıca büyük felaketlere yol açmamak için bu tesisatların kullanımında da özenli olunmalıdır.

Basınçlı Hava Tesisatı

Basınçlı hava tesisatı basıncın mekanik enerjiye dönüştürülmesi prensibi ile çalışır. Biriken havayı ileterek çalışan bu tesisat pek çok endüstriyel alanda kullanılır. Basınçlı hava teşkilatının ana hatları kullanım alanına bağlı olarak belirlenir.

Nem Alma Tesisatı

Fazla nem pek çok probleme yol açar. Özellikle sauna ve kapalı spor salonlarında oluşan fazla nemin ortamdan alınması gerekir. Bunun için farklı şartlara bağlı olarak çalışabilen nem alma tesisatı kullanılır. Yaz için olduğu gibi kış gecesi ve kış gündüzü için de nem alma tesisatları bulunur.

Buhar Tesisatı ve Kazanlar

Buhar tesisatı ve kazanlar buharı dağıtma amacı ile çalışır. Farklı çeşitlerde buhar kazanları bulunmaktadır. İstenilen sonuçlara göre endüstriyel alanlarda bu kazanlar tercih edilir.

Yumuşak Su Sert Su Tesisatı

Yumuşak su sert su tesisatı suyu katılıktan arındırarak daha kaliteli bir hale getirmeyi amaçlar. Bu tesisat suya yaptığı işlemler ile suyu daha yumuşak bir biçime sokar. Sert su kullanımının pek çok olumsuz sonucu vardır. Bu olumsuz sonuçlardan yumuşak su sert su tesisatı ile kurtulunabilir.

Kızgın Su Tesisatı

Kızgın su tesisatı yüksek basınç ile kaynar su üretimi yapar. Bu kazanlar merkezi sistemlerde kullanılır. Suyun ısınması için kullanılan basıncın korunması bu tesisat için önem taşır.

Kızgın Yağ Tesisatı

Kızgın yağ tesisatı basınçsız bir şekilde ısı sağlaması ile bilinmektedir. Kızgın yağ tesisatı sayesinde hem maliyeti düşük hem de daha güvenli bir sistemle ısı elde edilmiş olur.

Uzman kadromuz ve başarılı sonuçlarımız ile işletmeleriniz için de hizmet sunmaktayız. İşletmenize, kurumunuza uygun endüstriyel çözümler için gerekli hizmeti vermekteyiz.